Zlato, srebro i dvije bronce za Kickboxing klub Kutina u najjačoj međunarodnoj konkurenciji

U Budimpešti je održan Svjetski kup u kickboxingu
kickboxing klub kutinaGrad Kutina

U Budimpešti je održan Svjetski kup u kickboxingu, u svim disciplinama i dobnim uzrastima, a među više od 3000 natjecatelja iz 349 klubova i nacionalnih timova iz ukupno 39 zemalja nastupio je i Kickboxing klub Kutina.

Ekipu je na Svjetskom kupu vrlo uspješno vodio trener Dalibor Burmudžija, a Klub je pokazao izvrsnu kvalitetu i upornost osvojivši u ovoj najjačoj međunarodnoj konkurenciji jedno zlato, jedno srebro i dvije bronce.

Vanja Burmudžija pobijedio je do zlata u skupini -63 kilograma point fighting, a sada mu predstoje ljetne pripreme za nastup na Svjetskom prvenstvu u devetom mjesecu, gdje se od njega očekuje približno isti rezultat.

Borna Burmudžija je u kategoriji mlađih kadeta osvojio srebrnu medalju u disciplini point fightinga -28 kilograma, a broncu su osvojile Tara Gaćeša u kick lightu -60 kilograma i Anđelina Filipović u kick lightu -55 kilograma.