Strijelac SKOI “Centar” Marijan Škledar odlazi na svjetsko prvenstvo

Natjecatelji Streljačkog kluba osoba s invaliditetom “Centar” Marijan Škledar i Drago Števinović, završili su svoje reprezentativne nastupe u Hannoveru.

Ugodno iznenađenje u reprezentaciji, već trećeg dana učinio je Marijan Škledar, inače 100% invalid Domovinskog rata. Naime, u disciplini R-5 (puška ležeći) ostvario je normu za odlazak na svjetsko prvenstvo rezultatom 627,7 krugova što je bilo dovoljno za 32. mjesto na natjecanju. U disciplini R-4 (stojeći) nije bio toliko uspješan, osvojio je 30. mjesto sa 609,9 krugova.

Drago Števinović je, također gađao dvije discipline, međutim nije bio uspješan kao klupski kolega. U disciplini P-1 (zračni pištolj) pogodio je 488 krugova te osvojio 37. mjesto. U gađanju malokalibarskim pištoljem (P-4) ostvario je 461 krug i zauzeo 34. mjesto.