Streličarski klub Koros uzeo 12 novih odličja; Sara Stojčević i Tena Abramović postavile državne rekorde

Kutinski streličari u Sisku su pokupili osam, a u Varaždinu četiri medalje
sk koros kutinaGrad Kutina

U Sisku je nedavno održan streličarski turnir, a na kojem je Streličarski klub Koros nastupio s deset predstavnika i pritom osvojio osam zlatnih odličja.

Tena Abramović uspjela je postaviti novi državni rekord, dok je Mariu Martiniću medalja izmaknula u zadnjem trenutku.

Također, na državnom prvenstvu do 14 godina u Varaždinu, SK Koros osvojio je četiri medalje. Sara Stojčević, Stjepan Stojčević i Andrija Kovač osvojili su zlato, Tena Abramović srebro, a Dori Antolić je pobjegla bronca.

Sara Stojčević pritom je postavila novi državni rekord u kategoriji TB djevojčice do 12 godina čime je stekla status prvakinje u toj kategoriji.