Rukometaši Moslavine vrhunskom izvedbom svladali favorizirane Sesvećane

U 4. kolu Paket24 Premijer lige Kutinjani su slavili s 27:26
rk moslavinaGrad Kutina

Rukometaši kutinske Moslavine još su jednom razveselili svoje vjerne navijače te vrhunskom i borbenom izvedbom potpuno zasluženo pobijedili favorizirani sastav MRK Sesvete.

Od prve su minute obje ekipe igrale kvalitetan, zanimljiv i izjednačen susret. Vodstvo je u većem dijelu utakmice bilo na strani kutinskih rukometaša, ali ekipa iz Sesveta nije dala da se domaćini „odlijepe“ na neku veću razliku. No, od 45. do 50. minute RK Moslavina radi seriju od 3:0 i bilježi vodstvo 25:21.

Ali nakon nekoliko isključenja domaćih igrača, RK Sesvete dolaze na samo gol zaostatka i u zadnjem napadu imaju priliku za izjednačenje, nakon dosuđenog sedmerca u zadnjoj sekundi utakmice. No, iznimno raspoloženi golman RK Moslavina, Kristić, brani sedmerac Vusiću i bodovi potpuno zasluženo ostaju u Kutini.

Vrijedi svakako istaknuti najboljeg igrača utakmice, golmana Kristića, koji je imao 12 obrana, od kojih je 5 obranjenih sedmeraca, kao i Mihaljevića sa 7 postignutih golova.
Odličnu golmansku rolu upotpunio je Mudrinjak sa svojih 5 obrana i jednim sedmercom, a u strijelce su se još upisali i Kligl s 5, Horvat i Šušnja s 3 ,Vučelić, Vidoš, Lukes i Slukan s 2 i Crnojević s 1 golom.

Ovom pobjedom RK Moslavina je nakon četiri odigrana kola, druga na tablici B skupine Paket24 Premijer lige, s osvojenih 6 bodova, iza vodeće ekipe RK NEXE, kojima kutinski rukometaši putuju sljedeći vikend.