Remi Moslavca i Metalca

Dvoboj šesto i sedmoplasirane ekipe lige ispunio je očekivanja stotinjak gledatelja u dvorani Osnovne škole Zorke Sever
šrk moslavac

Rukometaši Moslavca su u sklopu 15. kola 3. Hrvatske rukometne lige – Središte ugostili ekipu zagrebačkog Metalca. Subotnji dvoboj šesto i sedmoplasirane ekipe lige ispunio je očekivanja stotinjak gledatelja u dvorani Osnovne škole Zorke Sever.

Rukometaši Moslavca odlično otvaraju utakmicu te na poluvremenu odlaze na predah s 4 gola prednosti. U drugom poluvremenu mlada ekipa Metalca hvata priključak. Do prvog poravnanja rezultata došlo je u 43. minuti susreta. Do samog kraja na terenu se vodila neizvjesna borba. Moslavac u 59. minuti dolazi do poravnanja i konačnog rezultata susreta 32:32. Najbolji pojedinci u redovima Moslavca bili su Čizmar s 10, Žilić s 9 i Pleše sa 6 pogodaka. Goste su predvodili Jozak s 15 i Bakula s 13 pogodaka.

Nakon odigranog 15. kola, rukometaši Moslavca drže 7. mjesto 3. HRL Središte sa 16 bodova isto kao i šestoplasirana ekipa iz Bedekovčine. U 16. kolu, u subotu, seniori Moslavca putuju na gostovanje u Veliku Goricu gdje ih očekuje susret s RK Zagorica. U sklopu 17. kola dočekuju ekipu PPD 2 iz Zagreba koja je planirana za nedjelju 19. ožujka u ŠSD OŠ Zorke Sever.

Više informacija o putu kroz 3. HRLM Središte možete pronaći na Facebook i Instagram profilima ŠRK Moslavac Popovača, poručuju iz kluba.