Osam medalja za karatiste Kondure

U Malinskoj je proteklog vikenda održan “11. Krk Kup 2019.”, turnir u karateu kojem je pristupilo 455 natjecatelja iz 36 klubova i 3 zemlje. Među njima su se našli i karatisti “Kondure” u sastavu Dora Kerkez, Franko Vujanić Balog, Klara Balog, Bruno Paša i Lea Pavković.

Siščani su i ovoga puta ostvarili odlične rezultate te ukupno osvojili 8 medalja, od kojih jedno zlatno, dva srebra i pet bronci.

Frano Vujanić Balog osvojio je tri medalje: zlatnu u kategoriji kata cicibani 6 godina, broncu u kategoriji kata cicibani 7 godina i još jednu broncu u kategoriji kata mlađi učenici. Odličan nastup imala je Lea Pavković osvojivši srebro u kategoriji kata starije učenice te broncu u kategoriji kata mlađe učenice. Dora Kerkez osvojila je brončanu medalju u kategoriji kata mlađe učenice open, dok se Bruno Paša kući vratio s dva sjaja: srebrnim u kategoriji borbe mlađi kadeti -48 te brončanim u kategoriji kata mlađi kadeti open.