Odličan početak jeseni za karatiste Kondure

Na turniru u Daruvaru, Siščani su osvojili sveukupno devet medalja

Karatisti Kondure nastupili su proteklog vikenda na turniru “19 Karate Darfest” u Daruvaru među sveukupno 389 natjecatelja iz 43 kluba i tri države. Za klub su nastupili Josip Vuković, Dora Kerkez, Bruno Paša i Martina Vrbanac te i ovaj puta ostvarili odlične rezultate. Karatisti su osvojili devet medalja, od kojih su dvije zlatne, dvije srebrne i pet brončanih.

Josip Vuković je u kategoriji kate cicibani osvojio zlatnu medalju, dok je u starijoj godišnjoj kategoriji kate mlađi učenici osvojio brončanu medalju. Dora Kerkez je u kategoriji kate učenice osvojila zlatnu medalju, dok je u starijoj godišnjoj kategoriji kate mlađe kadetkinje osvojila brončanu medalju. Bruno Paša je u kategoriji kate mlađi kadeti “open” osvojio srebrnu medalju, dok je u starijoj godišnjoj kategoriji kadeti osvojio brončanu medalju. Bruno je nastupio i u borbama te je u svojoj godišnjoj kategoriji mlađi kadeti, kao i u starijoj godišnjoj kategoriji kadeti, osvojio brončane medalje. Naposljetku, Martina Vrbanac je u kategoriji juniorke osvojila srebrnu medalju.