Ni Karlovac nije prekinuo pobjednički niz Moslavine

Moslavina je u nizu od sedam pobjeda
275727796_7183253441744804_6499865241804369025_n

U subotnjoj utakmici 5. kola Paket 24 Premijer lige-Liga za ostanak, rukometaši Moslavine izborili su vrlo važnu pobjedu na neugodnom gostovanju u Karlovcu. Istoimenog domaćina igrači trenera Hrvoja Cikoje porazili su 31:30 čime je nastavljen sjajan rezultatski niz. Naime, Moslavina je u nizu od sedam pobjeda te jedini premijerligaški klub koji je ostvario svih sedam pobjeda.

No, nije u Karlovcu sve krenulo onako kako je trener Cikoja zamislio. Karlovac je naime već u 13. minuti imao plus četiri ( 8:4 ), a nekoliko puta njihova prednost bila je i pet pogodaka razlike. Na predah su odnijeli četiri gola viška (18:14). Ali, u drugom dijelu kao da je neka druga ekipa Moslavine izašla na teren. Malo po malo upornim i borbenijim pristupom stizali su prednost Karlovčana i u 49. minuti stigli do izjednačenja 24:24.

Do vodstva su pak stigli u 54. minuti 26:27, nakon serije od tri pogotka u nizu. Domaćin je ipak nakratko vratio vodstvo na svoju stranu i u 56. bilo je 28:27. Ali onda stiže novi uragan u izvedbi kutinskih rukometaša od 0:4, i još jedna potvrda sjajne forme u posljednja dva mjeseca.

Mihaljević i Kligla sa sedam su pogodaka bili najbolji strijelci Moslavine, dok je vratar Mudrinjak imao 9 obrana.

Ovom pobjedom Moslavina nakon pet odigranih kola u Ligi za ostanak zauzima četvrto mjesto sa 16 bodova . Bjelovar i Trogir imaju samo bod više, a vodeći Zamet 3.