Moslavina na domaćem parketu slavila protiv Bjelovara

Velika i kvalitetna predstava kutinskih rukometaša i zaslužena pobjeda u 2. kolu Paket24 Premijer lige protiv Bjelovara
rk moslavina kutina

Domaćin je vodio od početka do kraja susreta. Najveća prednost RK Moslavina u prvom dijelu bila je plus tri, stvorena u završnici. Ali uz četiri izjednačenja, bilo je tu i deset situacija sa samo pogotkom prednosti. Na poluvremenu je domaćin imao upravo takvu razliku (15:14).

U nastavku se Moslavina ponovno malo odvojila u prvih deset minuta i uz veliku borbenost uspjela to održati do kraja. Bjelovarci su se u 53. približili na minus tri, i to je bio zadnji ozbiljan pokušaj. S dva pogotka zaredom, domaćin je uskoro pobjegao na plus pet (26:21) i rutinski priveo susret kraju.

Vedran Kristić imao je 13 obrana i uz to je zabio i 1 gol. Najbolji strijelac i igrač utakmice Filip Vučelić zabio je 9 golova uz 5 asistencija. Kod domaćina zapažene uloge imali su Kligl s 5 golova, Horvat i Lukes s 3, Mihaljević, Vidoš i Šušnja s 2 te Slukan s jednim golom.

U sljedećem kolu Moslavina gostuje u Rijeci kod Zameta.