Kutinjanima sedam medalja na 10. memorijalnom kupu u kickboxingu “Josip Jović”

Zlato su osvojili Anđelina Filipović i Patrik Šimunović, srebro Tara Gačeša i Andrej Patko, a broncu Andri Hasić, Roko Nerlović i Dora Frece
kickboxing klub kutinaGrad Kutina

Proteklog je vikenda u Slunju održan 10. memorijalni kup u kickboxingu posvećen redarstveniku Josipu Joviću, prvoj žrtvi Domovinskog rata u redarstvenoj akciji na Plitvicama 1991. godine, poznatijoj pod nazivom “Krvavi Uskrs”.

U svim dobnim uzrastima natjecalo se 254 natjecatelja iz 32 kluba Hrvatske, među njima i članovi Kickboxing kluba Kutina koji su osvojili dvije zlatne, dvije srebrne i tri brončane medalje.

Pojedinačno, zlato su osvojili Anđelina Filipović i Patrik Šimunović, srebro Tara Gačeša i Andrej Patko, a broncu Andri Hasić, Roko Nerlović i Dora Frece.

– Ovaj turnir dobro je došao Kutinjanima za uhodavanje nove natjecateljske ekipe, koja će u budućnosti pokazati i puno bolje natjecateljske rezultate. Natjecatelji su pokazali vrlo veliku borbenost i upornost što je daljnja garancija podizanju kvalitete mladih natjecatelja, poručili su iz Kluba.