Karatisti Kondure osvojili osam medalja na Kupu svetog Nikole u Varaždinu

Posljednjim su uspjesima, karatisti svoj klub doveli na visoko osmo mjestu u poretku kategorije kate

Proteklog je vikenda u Varaždinu održan 15. Kup svetog Nikole, koji je okupio 485 sudionika iz 50 klubova i 3 države. Natjecanju su pristupili i karatisti Kondure, Dora Kerkez, Franko Vujanić Balog, Josip Vuković, Klara Balog, Bartol Pavković, Niko Hobor, Martina Vrbanac i Lea Pavković, koji su za svoj klub osvojili 8 medalja – zlatnu, srebrnu i 6 brončanih.

Pojedinačno, Klara Balog je u kategoriji kate kadetkinje open osvojila zlatnu medalju, dok su Franku Vujaniću Balogu i Josipu Vukoviću u kategoriji kate cicibani open pripale brončane medalje. Broncom se okrunila i Dora Kerkez u kategoriji kate mlađe kadetkinje, kao i Martina Vrbanac u kategoriji borbe juniorke -53 te Niko Hobor u kategoriji mlađi kadeti kate.

Ekipa kate mlađi učenici osvojili su srebrnu medalju, a ekipa kate učenice brončanu medalju te time doveli Konduru na visoko osmo mjesto u poretku kategorije kate.