Karate klub Kondura otvorio sezonu s 22 medalje

Na prvom ovogodišnjem turniru u Nedelišću karatisti Kondure osvojili su rekordan broj medalja te zauzeli sam vrh u kategoriji kata

U Nedelišću je održan Međunarodni turnir “Grand Prix Međimurja 2020” na kojem su u konkurenciji 414 natjecatelja iz 39 klubova i dvije države, također nastupili karatisti Kondure. Boje kluba ovoga su puta branile debitantice Marcela Valentić i Franka Cink te Franko Vujanić Balog, Klara Balog, Lea, Leon i Bartol Pavković, Dora Kerkez, Bruno Paša, Martina Vrbanac i Niko Hobor.

Karatisti su i ovaj puta ostvarili odlične rezultate te su tako na svom prvom ovogodišnjem turniru osvojili rekordan broj medalja, njih sveukupno 22, od kojih su 3 zlatne, 7 srebrnih i 12 brončanih.

Marcela je osvojila srebrnu medalju, Franka brončanu, dok je dvojcu pojačanom snažnom Leom ekipno pripalo srebrno. Lea je, također pojedinačno osvojila srebrnu i brončanu medalju. Nadalje, Franko je osvojio dvije zlatne i jednu srebrnu medalju, Bartol dvije brončane, a Dora se okrunila srebrom i broncom. Bruno je osvojio dvije brončane medalje, Niko jednu, kao i Leon. U kategoriji -57 Bruno je osvojio srebrnu medalju, u kategoriji kadetkinje -54 Martini je pripala bronca, a u kategoriji juniorki -53 srebro.

Uz prethodno spomenutu ekipu, Kondura je imala i ekipu učenica koje su osvojile srebrnu medalju, ekipu mlađih kadetkinja koje su osvojile brončanu medalju i ekipu mlađih kadeta koji su osvojili zlatnu medalju.

U kategoriji kata Kondura je zauzela vrh, dok je u ukupnom poretku završila četvrta.