Kadeti ŠSK HVIDR-e Sisak nastupili na državnom prvenstvu u Valpovu

U Valpovu je održano prvenstvo Hrvatske u kategoriji kadeta i kadetkinja na kojem je nastupio Športski streljački klub HVIDR-a Sisak s četvero natjecatelja.

Nakon dugo vremena, ŠSK HVIDR-a imala je mušku ekipu u sastavu: Jakov Ivičinec, Tin Vujić i Leon Mlinarić. Mladom Mlinariću ovo je bilo prvo državno prvenstvo i prvi susret s elektronskim metama, pa se od ekipe nije očekivalo mnogo.

S 511 krugova zauzeli su 22. mjesto, dok je pojedinačno najuspješnije gađao Ivičinec, koji je uspio pogoditi 178 krugova i zauzeti 41. mjesto. Vujić je pogodio 167 krugova i zauzeo 86. mjesto, a Mlinarić sa 166 pogodaka završio na 88. mjestu.

Pojedinačno je gađala i Olga Vukelić u kategoriji kadetkinja, koja je uspješno pogodila 172 kruga i osvojila 32. mjesto.