Sjajna Moslavina povela protiv Rijeke, gosti s(p)retniji u lutriji jedanaesteraca

Moslavina je povela u 33. minuti pogotkom Lončarevića te je vodila sve do 65. minute kada je za goste s Rujevice izjednačio Bušnja i odveo utakmicu u produžetak
Moslavina Kutina i Rijeka sastali su se u 1/16 finala Supersport hrvatskog nogometnog kupaZeljko Hladika/PIXSELL

Veliku patnju prošli su nogometaši Rijeke u šesnaestini finala Hrvatskog nogometnog kupa na gostovanju u Kutini. Nakon jedanaesteraca pobijedili su petoligaša Moslavinu sa 6-5 poslije izvođenja udaraca s 11 metara, nakon što je rezultat u 120. minuta igre bio 1-1.  (1-1, 1-1).

Moslavina je povela u 33. minuti pogotkom Lončarevića te je vodila sve do 65. minute kada je za goste s Rujevice izjednačio Bušnja. U ostatku utakmice, kao i tijekom 30 minuta produžetaka, nije bilo golova pa se o prolazu odlučivalo udarcima s bijele točke.

Rijeka je bila sretnija i spretnija te je prošla dalje pobjedom 6-5.