Slavlje u Solinu

Sisački strijelci briljirali na Turniru Olimpijskih nada: Osvojili pet medalja i rušili osobne rekorde

Marko Dragosavac i Lorena Kušan kući su se vratili s po dvije medalje, dok je Tea Ilijević osvojila jednu
3. turnir Olimpijskih nada, Tea Ilijević 1. mjesto, Lorena Kušan 3. mjesto

Mladež Športskog streljačkog kluba HVIDR-a Sisak nastupila je na 3. Turniru Olimpijskih nada u Solinu gdje je osvojila pet medalja i upisala nekoliko osobnih rekorda.

Marko Dragosavac uz zlato u kategoriji mlađih kadeta dodao je srebro u kategoriji kadeta, a sve začinio s osobnim rekordom od 608,8 krugova. Lorena Kušan također je s osobnim rekordom od 606,3 kruga osvojila srebro u kategoriji mlađih juniorki i broncu u kategoriji juniorki. Tea Ilijević s odličnih 611,9 krugova ostvarila je najbolji rezultat juniorki pa je samim time osvojila zlatnu medalju.

Od ostalih, Zoja Šaban pogodila je 597,6 krugova, a Tara Branković 590,8 krugova što je pak njen osobni rekord. Barbara Brnad pogodila je 554,9 krugova, a Tea Petrović 533,4 kruga.

– Sljedeći tjedan pripremamo se za 3. kolo lige, pa će nastupiti kraći odmor nakon napornog, ali uspješnog početka sezone, poručili su iz kluba.