Rukometaši Siska svladali Rugvicu za ostanak na prvom mjestu

U 18. kolu 2. HRL Sjever rukometaši Rugvice gostovali su kod prvoplasiranog Siska, koji se proslavio rezultatom 27:23.

Od početka susreta igralo se gol za gol, prednost svake ekipe mijenjala se iz minute u minutu, da bi u posljednjih pet minuta prvog poluvremena skoncentriraniji bili rukometaši Rugvice, koji na odmor odlaze s dva gola viška (10:12). U nastavak susreta domaća je momčad ušla furiozno i napravila seriju od 6:1, što je natjeralo trenera Rugvice na time out.

Skupili su Rugvičani nakon toga glavu, i polako stizali prednost domaćina da bi nakratko i poveli 20:19, no igrači Siska vraćaju prednost na svoju stranu u čemu su im pomogli i gostujući rukometaši s nekoliko tehničkih pogrešaka i nepotrebnih isključenja.

Najbolji strijelac u redovima Siska bio je Rok Malin sa 7 golova, dok je najbolji strijelac susreta i Rugvice bio najmlađi igrač na terenu Nikola Ivanković s 8 postignutih pogodaka.