Gosti opravdali ulogu favorita

Moslavina bez iznenađenja protiv Slaven Belupa

Slaven Belupo je u Kutini kod Moslavine slavio s 4-2

Kutina: Moslavina protiv Slaven Belupa u utakmici Hrvatskog nogometnog kupaDavor Puklavec/PIXSELL

Nakon splitskog Hajduka drugi klub koji je osigurao plasman u osminu finala ovosezonskog Hrvatskog nogometnog kupa je Slaven Belupa koji je slavio kod Moslavine 4-2, u utakmici šesnaestine finala.

Nakon prvog poluvremena Slaven Belupo je imao veliku prednost kod niželigaša, vodio je 3-0, a strijelci su bili Daniel Štefulj u 28., Benedik Mioč u 30. te Arber Hoxha u 35. minuti.

Dodatno je prednost gostiju povećao Tomislav Štrkalj golom u 62. minuti nakon čega se Slaven Belupo opustio, a domaćin je to iskoristio za uljepšavanje poraza. Oba pogotka za Moslavinu dao je Luka Lončarević, u 75. i 90. minuti.