Mladi ribolovci odmjerili snage u Strušcu: Ovo su rezultati drugog kola Županijske lige mladeži
U Strušcu je u subotu održano 2. kolo Županijske lige mladeži u lovu ribe udicom na plovak, na kojem su nastupili mladi ribolovci i ribolovke iz više sportskih ribolovnih društava. Natjecanje je provedeno u kategorijama kadeta i kadetkinja i juniora.
U ekipnoj konkurenciji 2. kola Ž.L. mladeži u kategoriji kadeta prvo mjesto osvojila je Mladica Hrvatska Dubica s ukupno 6,5 sektorskih bodova i 1.790 grama ulova.
Poredak ekipa: 1. mjesto – Mladica Hrvatska Dubica, 2. mjesto – Amur Petrokemija Kutina 3. mjesto – Karas Novska
Pojedinačni pobjednik kategorije bio je Matko Lacković iz ekipe HES Sisak s ulovom od 890 grama. Drugo mjesto osvojila je Una Ćorić, dok je treće mjesto pripalo Stojanu Radojčiću.
U konkurenciji djevojčica ekipni naslov osvojio je Amur Petrokemija Kutina s ukupno 2.555 grama ulova i 5 sektorskih bodova.
Poredak ekipa: 1. mjesto – Amur Petrokemija Kutina, 2. mjesto – Som Popovača, 3. mjesto – Sedra Divuša
Pojedinačnu pobjedu ostvarila je Tina Prohaska s ulovom od 1.645 grama. Drugo mjesto osvojila je Elena Žabčić, a treće Lotta Medaković.
U kategoriji juniora najuspješnija ekipa bila je Bjelka GME Garbolino Sunja, koja je osvojila prvo mjesto s ukupno 4 sektorska boda i 4.435 grama ulova.
Poredak ekipa: 1. mjesto – Bjelka GME Garbolino Sunja, 2. mjesto – Smuđ Sisak, 3. mjesto – Amur Petrokemija Kutina
Pojedinačno je najbolji rezultat ostvario Fabijan Šestanović s ulovom od 2.210 grama. Drugo mjesto osvojio je Martin Grubić, dok je treći bio Lukas Tauković.