Hrvatska svladala Tunis

Rukometaši Hrvatske svoj su dio posla odradili
_CB10444_original Jozo Cabraja / kolektiff

Rukometaši Hrvatske svoj su dio posla odradili. U posljednjem susretu kvalifikacijskog turnira za odlazak na Olimpijske igre Kauboji su s 30:27 očekivano svladali Tunis.

Nakon mučenja u prvih trideset minuta u kojima smo u jednom dijelu bili u rezultatskom minusu, stvari su u nastavku sjele na svoje mjesto te su hrvatski rukometaši doslovno otpuhali Tunižane s parketa i poveli sa sedam razlike. Nažalost,  naše opuštanje u posljednjim minutama Tunis je kaznio i ublažio poraz.

Hrvatska ovom pobjedom još uvijek nije osigurala odlazak na Olimpijske igre u Tokijo, jer ovisi o rezultatu utakmice Francuska-Portugal. Mi smo svoje odradili, na redu su oni, a hoće li biti “kuhinje” znat ćemo oko 22 sata.