Vijesti s godišnje skupštine

Josip Jagušt ponovno izabran za predsjednika Dobrovoljnog vatrogasnog društva Voloderski Kirvaj

Društvo ove godine planira pojačati aktivnosti na pomlađivanju i ukupnom povećanju članstva
dvddonjikrivaj

DVD Voloderski Krivaj održao je svoju godišnju skupštinu na kojoj je za predsjednika ponovno izabran Josip Jagušt, dok je novim zapovjednikom imenovan Nenad Horvatin.

U okviru predstavljanja izvješća o radu u protekloj godini Upravni odbor i Zapovjedništvo DVD-a istaknuli su preuzimanje vozila od DVD-a Voloder koje je sada servisirano i registrirano.

– Sudjelovali smo u obilježavanju blagdana sv. Florijana te dali doprinos održavanju Kupa djece i mladeži ‘Antun Brlaković’ izvršavanjem povjerenih nam zadatka. Sve aktivnosti i zadaci obavljeni su od strane najužeg rukovodstva društva koje se uvijek odazove, a na veći odaziv je nemoguće računati jer nas nema puno članova. Iako iz društva kontinuirano pozivamo novodoseljene sumještane da se uključe u rad DVD-a, za sada to nije dalo neke značajnije rezultate no postoje naznake da će se u skorije vrijeme u tom segmentu stvari ipak pokrenuti naprijed, istaknuto je u okviru izvješća.

Uz redovne aktivnosti društva usmjerene na prevenciju, odaziv na intervencije te stručno osposobljavanje, kao jedan od prioritetnih ciljeva definiranih planom rada DVD-a za ovu godinu jest aktivan rad na pomlađivanju i ukupnom povećanju članstva u društvu, kao i sanacija krovišta na objektu Vatrogasnog doma.

Ovogodišnju skupštinu DVD-a Voloderski Krivaj su pored ostalih gostiju pozdravili zamjenik gradonačelnika Lovro Miklaužić i zapovjednik gradske Vatrogasne zajednice Tomislav Jalžečić.

DVD Voloderski Krivaj
Godišnja skupština
Josip Jagušt