Nema svjedoka

Lopovi opljačkali trgovinu i gradilište: Ukrali alkohol, cigarete i električni kabel

Policija traga za nepoznatim počiniteljima koji su upali u trgovinu i zgradu u obnovi
Burglars-Reveal-What-Makes-Your-Home-An-Easy-Target-640×321

Policijska uprava sisačko-moslavačka izvijestila je o dvjema krađama koje su se dogodile u posljednjih nekoliko dana na području županije, a za počiniteljima se još traga.

Prva provala zabilježena je u mjestu Brežane Lekeničke na lekeničkom području. Nepoznati počinitelj je u razdoblju između 26. i 28. srpnja nasilno ušao u trgovinu mješovitom robom. Iz trgovine je otuđio cigarete i alkoholna pića, pričinivši time materijalnu štetu, a protiv njega je podnesena kaznena prijava zbog teške krađe.

Drugi slučaj krađe dogodio se u Sisku, u Ulici kralja Zvonimira, gdje je u razdoblju od 23. do 28. srpnja nepoznati lopov iskoristio radove na obnovi jedne stambene zgrade te iz objekta ukrao električni kabel. I u ovom slučaju zaprimljena je kaznena prijava, a policija intenzivno traga za počiniteljem.

Crna kronika
Lekenik
Sisak