Sportski spektakl

Hrvatski Čuntić ugostio Međunarodno prvenstvo u motocrossu

Utrka je okupila najbolje vozače iz Hrvatske i inozemstva
506648277_1031117819226038_5930144262140922015_nGrad Petrinja

Na stazi “Zelena dolina” kod Hrvatskog Čuntića, održano je Međunarodno otvoreno prvenstvo Hrvatske u motocrossu. Natjecanje, koje je organizirao Motociklistički klub Petrinja, svečano je otvorila gradonačelnica Grada Petrinje Magdalena Komes.

Gradonačelnica Komes istaknula je važnost ovakvih događaja za promociju grada i regije.

– Svake godine izdvajamo sve više sredstava kako bi osigurali odvijanje ovakvih atraktivnih sportova koji privlače ne samo naše Petrinjce i Petrinjke nego i ostale stanovnike Sisačko-moslavačke županije, ali i daleko šire budući da se radi o međunarodnom prvenstvu.

Čestitku organizatoru na uspješno organiziranom natjecanju uputio je i predsjednik Petrinjskog sportskog saveza Marko Badrić.

Utrka je dio službenog kalendara natjecanja Hrvatskog motociklističkog saveza za 2025. godinu i okupila je najbolje vozače iz Hrvatske i inozemstva.

Petrinja
Sport