Grčka kobna za Hrvatsku u osmini finala Socca Svjetskog prvenstva

Ovim rezultatom naši reprezentativci ostvarili su isti uspjeh kao i lani na premijernom izdanju Svjetskog malonogometnog prvenstva koje je bilo održano u Lisabonu
DSC01722

Hrvatska reprezentacija zaustavljena je u osmini finala Socca SP u malom nogometu u grčkom Rethymnu na otoku Kreti. Pred prepunim tribinama na kojima je bilo skoro 4 000 fanatičnih domaćih navijača Grčka je slavila 2:0.

Domaćini su poveli u petoj minuti atraktivnim pogotkom Lefkaritisa, dok je gol za 2:0 postigao Thanasai u posljednjoj minuti utakmice kada je Hrvatska zaigrala s golmanom-igračem.

Ovim rezultatom naši reprezentativci ostvarili su isti uspjeh kao i lani na premijernom izdanju Svjetskog malonogometnog prvenstva koje je bilo održano u Lisabonu. Tada je naša reprezentacija odigrala 2:2 s Poljskom, ali je ispala nakon tzv. ”Socca raspucavanja”.